Avasta Soomaa rahvuspargi looduskaunid paigad Tarvastu läheda

Kuigi Tarvastu ise ei asu otseselt Soomaa rahvuspargi piirkonnas, on see siiski hea lähtepunkt selle piirkonna avastamiseks. Soomaa rahvuspark asub Viljandi, Pärnu ja Tartu maakondade piiril ning pakub mitmeid looduskauneid paiku. Siin on mõned võluvad paigad Soomaa rahvuspargis, mida võid Tarvastust külastades avastada:

  1. Riisa raba: Riisa raba on üks Soomaa rahvuspargi suuremaid rabasid. See pakub külastajatele võimalust matkata läbi rabamassiivide, nautida rabajärvi ning imetleda kaunist loodust ja vaateid.
  2. Kuresoo matkarada: Kuresoo matkarada viib läbi Soomaa rahvuspargi ja võimaldab sul avastada selle piirkonna omapärast loodust. Rada kulgeb läbi metsade, rabade ja niitude ning pakub erinevaid vaateid ja elurikkust.
  3. Kõrtsi-Tõramaa matkarada: See matkarada viib läbi Soomaa rahvuspargi mitmekesise maastiku. Saad jalutada läbi metsade ja rabade ning avastada looduslikke ilminguid, nagu laukad, sängid ja künkad.
  4. Lõhavere vaatetorn: Lõhavere vaatetorn asub Soomaa rahvuspargi lähistel ja pakub võrratuid vaateid ümbritsevale maastikule. Torni tippu jõudes saad nautida kaunist ülevaadet Soomaa piirkonna loodusest.

Need on vaid mõned näited Soomaa rahvuspargi võluvatest paikadest. Oluline on uurida täpsemat infot Soomaa rahvuspargi kohta ning valida välja matkarajad ja kohad, mis sind kõige enam huvitavad. Soomaa piirkond pakub rohkelt võimalusi looduse nautimiseks, linnu- ja loomavaatlusteks ning matkamiseks.

Spread the love