Hubased kohvikud Tarvastus

Tarvastus on küll väike linn, kuid seal on mitmeid hubaseid kohvikuid, kus saate nautida kosutavat kohvi, maitsvat sööki ja mõnusat atmosfääri. Siin on mõned kohvikusoovitused Tarvastus:

  1. Tarvastu Kõrtskohvik: See kohvik asub Tarvastu mõisakompleksi lähedal ning pakub traditsioonilist Eesti kööki ja kohalikke hõrgutisi. Kohvikus on hubane interjöör ning siseõu, kus saate nautida maitsvat toitu ja jooke.
  2. Tarvastu Puhkekeskuse kohvik: Tarvastu Puhkekeskuse kohvik asub Tarvastu järve ääres ning pakub mitmekesist menüüd, sealhulgas suppe, salateid, suupisteid ja magustoite. Kohvikus on kauni järvevaatega terrass, kus saate lõõgastuda ja nautida maitsvat einet.
  3. Tarvastu Selveri kohvik: Tarvastus asub ka Selveri kauplus, kus on kohvikuala, kus saate nautida kiiret einepausi. Seal pakutakse kohvi, suupisteid ja värskeid küpsetisi.

Need on mõned kohvikusoovitused Tarvastus, kus saate peatuda ja nautida head toitu ja jooki. Soovitan alati kontrollida kohvikute lahtiolekuaegu ja võimalusel broneerida laud ette, eriti kui külastate populaarsemaid ajahetki.

Spread the love